SIGMA AEOLUS Υβριδικός Πίνακας Συναγερμού
![6](https://www.keepmesafe.gr/wp-content/uploads/2018/11/6-600x374.jpg)
O Aeolus, είναι ένας νέος υβριδικός πίνακας ασφαλείας της Sigma Security με 6ετή εγγύηση, καινοτόμα χαρακτηριστικά και πληθώρα περιφερειακών, ο οποίος δίνει τη δυνατότητα να προσφέρει μία ολοκληρωμένη λύση στον τελικό χρήστη. Ο πίνακας χαρακτηρίζεται από υψηλή αισθητική, μοντέρνο σχεδιασμό, διαθέτει έξυπνες λειτουργίες και αυτοματισμούς, προσφέροντας ευελιξία, ευκολία στη χρήση και μπορεί να καλύψει με τη μεγαλύτερη δυνατή ασφάλεια, τις ανάγκες ενός μικρού ή μεσαίου χώρου.